• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

17

Января

2019

Google видалить мільйони додатків для Android, і ось чому

Google продовжує вдосконалювати системи безпеки своєї операційної системи Android і різних сервісів, прагнучи обмежити доступ до даних користувачів розробникам додатків. Компанія оголосила, що видалить програми з Play Store, які вимагають доступ до історії дзвінків і повідомлень.

 

 
 
 

 

Це чудова новина, але про кількість додатків, які вимагають ці дані поки нічого не відомо. Цілком можливо, що мова йде про мільйони. У будь-якому випадку, тепер мобільні додатки стануть куди безпечніше. До того ж, корпорація добра вже протягом декількох років бореться з шкідливими додатками Google Play, однак безуспішно.

Цей крок є частиною Project Strobe, внутрішньої ініціативи технологічного гіганта, яка виникла в результаті проблем, пов'язаних з припинення дії його платформи соціальних мереж Google+.

 

 

 
 
 

 

До того ж, ці програми видалять на смартфонах, якщо вони були завантажені з допомогою маркету від пошуковика.

Нагадаємо, що голова Xiaomi похвалився новою системою захисту своїх смартфонів. Тепер сенсорний датчик відбитків пальців, який розмістили під сам дисплей, отримає прискорений процес роботу за рахунок його вдосконалення. Проте, чи стане система більш надійною - невідомо. Будемо сподіватися, що ціна на смартфони не збільшиться з-за цього нововведення.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що команда YouTube заборонила пранки на самому популярному відео-хостингу в світі. Тепер же відео з пранками, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини не будуть дозволяти публікувати. Відомі пранкери залишаться без мільйонів фанатів, так як старі відео теж видалять з сервісу.

 

Знай.uа писав, що інсайдери показали новий iPhone XI, який з'явиться на прилавках вже у вересні цього року. Проте, компанія не визначилася з зовнішнім виглядом смартфона. Основний упор буде на задню камеру, і виробник поки не зважився, як вона буде виглядати в кінцевому продукті.