• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

12

Ноября

2018

Гравітаційні електростанції можуть вирішити проблему із накопиченням відновлювальної енергії.Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/world/hitech/gravitaciyni

«Розумні» крани підійматимуть блоки, коли є надлишок енергії, і опускатимуть, коли є потреба у ній споживачів

Нове рішення, що використовує базову фізику, допоможе зменшити вартість зберігання енергії вдвічі, економлячи в загальному до 80% на витрати в порівнянні із загальною тривалістю циклу використання поновлюваних систем. Така синергія дозволяє поновлюваним джерелам енергії бути дешевше, ніж при утилізації викопного палива, пише Habr.

У багатьох країнах зараз дешевше побудувати нову сонячну або вітряну енерго-ферму, ніж використовувати старий вугільний завод. Але коли сонце приховано хмарами, а вітер в режимі «штиль», то така відновлювальна електроенергія все ще може бути досить дорогою для зберігання, хоча вартість батарей і падає з кожним роком.

«Наша розробка вперше дозволить світу досягти нового етапу в енергетиці», - каже Роберт Пікон, генеральний директор і співзасновник Energy Vault, стартапу, який розробив нову систему.

Tata Power, гігантська індійська електрична компанія, стане їх першим клієнтом.

Компанія Energy Vault, що базується в Каліфорнії і Швейцарії, була натхненна в своїй розробці концепції роботи зв'язки гребель і ГЕС - коли попит на енергію низький, то воду використовують як джерело зберігання енергії, накачуючи обсяг греблі, а потім при необхідності роблять енергію з такого запасу, використовуючи турбіни ГЕС. Така енергосистема працює тільки в місцях, де греблі можуть бути фізично побудовані, але ж самі греблі також завдають шкоди існуючим екосистемам і природі, впливають на міграцію населення і можуть принести великі лиха в разі аварії.

Як і греблі, нове рішення - це велика масивна вежа, приблизно висотою з 35-поверховий будинок. Але в спорудженні не потрібно наявності великих обсягів води.