• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

17

Октября

2018

IBM боротиметься з кіберзагрозами за допомогою штучного інтелекту

З огляду на винахідливість кіберзлочинців, компанія IBM вирішила відійти від застосування стандартних методів захисту та створила новий, із застосування штучного інтелекту. Про це повідомляє ZDnet.

Компанія запустила IBM Security Connect, першу хмарну платформу безпеки, засновану на відкритих технологіях під керівництвом ШІ.

Аналіз, проведений IBM, вказує на те, що лише в рамках самої компанії використовується близько 80 різних рішень в сфері кібербезпеки від 40 різних постачальників, що робить саму систему доволі вразливою.

IBM Security Connect використовує як хмарні технології, так і ШІ. Користувачі платформи зможуть застосовувати машинне навчання та ШІ до продуктів кібербезпеки, щоб підвищити їх ефективність.

«Оскільки платформа є відкритою, її учасники легко зможуть створювати унікальні рішення та невеликі сервіси для впровадження в свої проекти. При цьому за безпекою навіть дуже маленьких сервісів слідкуватиме велика система», – повідомляють в компанії.

ШІ, який включає в себе нейронні мережі, машинне навчання, аналітику та використання алгоритмів для виконання задач, дозволяє машинам вчитись на власному досвіді.

В кібербезпеці, як повідомляє видання, найбільш повно використовується підмножина машинного навчання ШІ – принаймні, на цьому етапі розвитку ШІ. Хоча використання «істинного» когнітивного ШІ  мало, машинне навчання зможе забезпечити трамплін від традиційних антивірусних вирішень до більш обширних засобів захисту через збір та аналіз даних.

ШІ та машинне навчання не є універсальною зброєю проти кіберзлочинності. Однак рішення та платформи, які використовують ці технології, можуть дати підприємствам додатковий засіб захисту від кібератак, які постійно розвиваються.