• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

22

Октября

2018

ІЛОН МАСК НАЗВАВ ДАТУ ВІДКРИТТЯ ПІДЗЕМНОГО ТУНЕЛЮ ПІД ЛОС-АНДЖЕЛЕСОМ

Бізнесмен Ілон Макс оголосив, що 10 грудня відкриється підземний тунель під Лос-Анджелесом, призначений як альтернатива верхньому транспорту та метрополітену.

Про це він повідомив в своєму Twitter.

"Перший тунель практично готовий. Відкриється 10 грудня", — написав Маск.

Згідно з планом Маска, в майбутньому підземні тунелі стануть альтернативою наземному громадському транспорту і позбавлять місто від пробок. Більш того, підприємець не виключає згодом створення аналогічних підземних коридорів в Техасі або Сан-Франциско.

Нагадаємо, що Ілон Маск розповів про створення The Boring Company в грудні позаминулого року, в січні 2017 року компанія придбала бур та почала роботу.У червні цього року компанія закінчила прокладку і будівництво ділянки протяжністю понад 4,3 км. Пріоритет після початку експлуатації тунелю, за словами Маска, буде відданий пішоходам і велосипедистам. При цьому після завершення пільгового періоду вартість проїзду в даній системі буде нижчою за ціну автобусного квитка.