• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

11

Февраля

2019

Microsoft переконує перестати використовувати Internet Explorer

Спеціаліст з кібербезпеки Microsoft Кріс Джексон в блозі компанії опублікував статтю «Небезпека використання Internet Explorer в якості браузера за замовчуванням». У ній він описав проблеми, з якими можуть зіткнутися користувачі, що будуть користуватись даним продуктом.

Ми не підтримуємо нові веб-стандарти для нього, і хоча багато сайтів працюють нормально, розробники тепер не тестують в Internet Explorer. Вони тестують в сучасних браузерах.

За словами Джексона, користувачі IE можуть користуватися все меншою кількістю сучасних веб-сервісів і сайтів, які вимагають підтримки свіжих стандартів. Використання Internet Explorer виправдано при запуску деяких корпоративних рішень, але для щоденного користування браузер не годиться.

Дослідницька компанія StatCounter повідомляє, що в січні 2019 року браузером Internet Explorer скористалися 2,7% користувачів.

Підтримку Internet Explorer припинено в 2015 році. З тих пір Microsoft активно рекламує браузер Edge, включений в Windows 10. Зараз компанія працює над версією продукту на базі Chromium.