• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

08

Октября

2018

Місія завершена. Космічний телескоп Kepler пішов в сплячий режим

На космічному телескопі Kepler майже не залишилося палива, і його перевели в сплячий режим, щоб спробувати востаннє передати на Землю дані.

Невелика кількість палива повинна гарантувати, що останні дані можуть бути відправлені вченим 10 жовтня, пише Science Alert.

Палива повинно вистачити для завантаження даних через Deep Space Network NASA. Дослідники відзначають, що на даний момент складно визначити, скільки палива залишилося на борту космічного корабля. У телескопа з'явилися проблеми з точним позиціонуванням. Це означає, що запаси палива майже вичерпані. Якщо будь-яка паливо залишиться після завантаження даних на наступному тижні, Kepler почне нову кампанію з пошуку екзопланет.

На Землі або в будь-якому іншому місці з достатньою гравітацією вимір палива простbq. У космосі ж повітряний міхур, що усередині резервуара, витісняє паливо. Цей метод ефективний при постачанні палива, але не для вимірювання його кількості.

"У міру того, як паливо споживається, міхур розширюється, щоб займати більше місця і підтримувати рівень тиску. Тиск контролюється і використовується як індикатор того, скільки палива залишається", - відзначили в NASA.

В рамках 19-ї кампанії, яка тривала понад 27 днів, Kepler спостерігав за більш ніж 30 000 зірок і галактик в сузір'ї Водолія, в тому числі за десятками відомих і передбачуваних екзопланет.

Запуск Kepler відбувся 6 березня 2009 року о 22:49 за часом Східного узбережжя США. Основна програма була розрахована на 3,5 роки. 12 травня 2013 року орбітальна обсерваторія втратила орієнтацію в просторі, бортовий комп'ютер перейшов в безпечний режим. Точна орієнтація апарату стала неможлива, але аналіз даних триватиме ще кілька років.

Після того, як Kepler завершить свою роботу, шукати екзопланети буде космічний телескоп TESS.