• +38 (068) 777-03-83
#почему_слон
«Почему Слон?» Ответ на этот и другие не менее жизненно-важные вопросы Вы найдете в нашем Блоге. Все чем живет маркетинговая студия «MARKETING MIX». Как миксуются идеи и воплощаются в жизнь.
galaxy-star

09

Ноября

2018

Найзахищеніший у світі месенджер вдалося зламати

Поліція Нідерландів розшифрувала 258 тис. повідомлень в месенджері IronChat, який позиціонує себе як сервіс з наскрізним криптографічним шифруванням. Приблизно за такою ж схемою працює і популярний месенджер Telegram, яким користуються близько 200 млн користувачів щодня.

 

 
 

 

При цьому IronChat раніше схвалив Едвард Сноуден, зазначає Arstechnica. За словами поліцейських, в рамках кримінальної справи про відмивання грошей, вони зламали сервіс та дешифрували всю переписку. Злочинці не очікували, що один з найбільш захищених месенджерів вдасться зламати.

 

При цьому сервісом IronChat можна користуватися тільки зі спеціального пристрою IronPhone, що забезпечує необхідний рівень криптографічного шифрування. Гаджет коштує тисячі доларів і створений тільки для відправлення повідомлень. Таким чином творці месенджера хотіли захистити своїх користувачів.