#чому_слон
«Чому Слон?» Відповідь на це та інші не менш життєво-важливі питання Ви знайдете в нашому Блозі. Все чим живе маркетингова студія «MARKETING MIX». Як міксуються ідеї і втілюються в життя.
galaxy-star

24

Квітня

2023

3 правила створення сайтів-візиток

3 правила створення сайтів-візиток

Одним із простих та легких для просування вважається сайт-візитка. У нього проста конструкція з 2-4 сторінок і короткий дизайн. Він підійде для різних форматів бізнесу та приватних осіб, адже дозволяє стильно презентувати себе та свою справу. Особливо якщо його розробкою займалися досвідчені майстри, які врахували ключові моменти. Власне, про ці нюанси і поговоримо у нашій статті.

Переваги сайту-візитки

Вибрати сайт-візитку – це означає знайти ефективний і зручний інструмент для просування. Адже такий майданчик:

  • легка в управлінні та не вимагає ведення та регулярного заповнення нових сторінок;
  • функціонально працює на імідж, просування та представництво компанії;
  • вимагає мінімальних витрат часу на розробку та, відповідно, невеликого бюджету.

Віртуальна візитка відмінно підходить для презентації послуги або товару, представництва свого підприємства або для портфоліо фахівця будь-якої сфери.

Більш про те, якою можна у нас замовити сайт-візитку під ключ, читайте в нашому матеріалі про розробку та переваги такого формату.

Які 3 фактори важливі для створення сайту-візитки?

Односторінковий або малосторінковий формат – це особливість цього сайту. Тут важливу роль відіграють такі аспекти:

  1. Мінімалістичність у подачі інформації все має бути лаконічно, чітко і без зайвої інформації. Найчастіше це сторінки – про компанію, портфоліо та контакти.
  2. Створення репутації та іміджу бренду, тобто важливо відобразити брендовий стиль для підвищення впізнаваності. Для цього важливо створювати переконливі дизайни, щоб вселяти довіру.
  3. Повна відповідність напрямку бізнесу чи сфери діяльності. Точне влучення в цільову аудиторію дозволить ефективно просуватися і давати відповідні результати.

У студії Marketing MIX забезпечують розробку сайтів-візиток з урахуванням даних та інших важливих критеріїв. Проведемо аналіз аудиторії та ніші, створимо цікавий та стильний дизайн із зручною структурою. Ви можете розраховувати на наших розробників, дизайнерів та копірайтерів, якщо хочете отримати оптимізований, якісний та сучасний сайт для презентації себе чи своєї справи.

Наша маркетингова студія – це висока надійність сайтів, гарантія на роботу та невисокі ціни, щоб кожен бізнес зміг дозволити собі вкладення в ефективний інструмент для свого іміджу.

Коментарі
    user-avatar