#чому_слон
«Чому Слон?» Відповідь на це та інші не менш життєво-важливі питання Ви знайдете в нашому Блозі. Все чим живе маркетингова студія «MARKETING MIX». Як міксуються ідеї і втілюються в життя.
galaxy-star

20

Липня

2022

Чому саме MODX?

Чому саме MODX?

MODX – одна з найпопулярніших систем створення сайтів. Згідно з різними інтернет-рейтингами він ходить до топ-5 CMS-систем. Система управління контентом фреймворк якої написана на PHP і підтримує інтеграцію з базами даних MySQL та MS SQL. Популярність платформи серед розробників пояснюється легкістю, простотою та доступністю написання коду.

Двигун відмінно взаємодіє з різними платформами та браузерами. Також він підтримує більшість веб-серверів. Все це дає можливість при розробці сайту реалізовувати безліч складних технічних рішень із легкістю.

MODX дозволяє максимально спростити процес верстки, розробки дизайну та створення шаблону. Крім того, сайт під керуванням цієї CMS дуже легко наповнювати новим контентом завдяки простій та інтуїтивно зрозумілій панелі адміністратора.

Безумовна перевага програмного забезпечення MODX CMS у її відкритості та гнучкості. Платформа набрала своєї популярності серед програмістів саме завдяки своїй невибагливості. У системі немає особливої різниці, як організовані ресурси і де розміщуються шаблони чи контент. Така гнучкість дає можливість налаштувати її під себе та робить роботу дуже комфортною.

Платформа відмінно зарекомендувала себе у роботі саме з великими проектами. Там де інші популярні CMS спотикаються про складність MODX показав себе з кращого боку.

Чому варто вибрати саме MODX:

 • Сайти на MODX володіють найвищим рівнем безпеки
 • CMS чудово сумісна з усіма популярними веб-серверами
 • Сайти зручні в адмініструванні
 • Надійний механізм доступу до каталогів та гнучкий контроль мета-даних
 • Легке впровадження будь-якого дизайну, що дозволяє використовувати найкреативніші підходи та концепції.
 • Платформа працює дуже швидко
 • Ролі користувачів. MODx дозволяє розмежувати права користувачів в адміністративній панелі: кожен тип користувача матиме доступ лише у певні частини CMS.

Давайте копнемо трохи глибше, щоб було ще зрозуміліше.

 • MODx спочатку має інтегровані бібліотеки Scriptaculous, Prototype, Mootools. Ajax активно використовується в адміністративній частині. У списку документів спочатку показуються лише необхідні пункти (батьківські документи), а потім за потреби підвантажуються додаткові (дочірні). Також список динамічно оновлюється під час операцій редагування, створення, видалення, публікації документів.

 • Жодних додаткових надбудов не потрібно. Ви просто включаєте використання ЧПУ та насолоджуєтеся. За замовчуванням використовується номер документа (ID), якщо ви не встановите спеціальний псевдонім. Для англомовних статей можна використовувати можливість автоматичного створення псевдоніму за заголовком.

 • Розробники розділили всіх користувачів на Веб-користувачів (хто використовує сайт) та менеджерів (хто керує сайтом). Права менеджерів визначаються ролями і легко управляються. Отже, можна визначити, хто які документи може використовувати і що з ними справи

 • Усі документи вишиковуються у спільне дерево. Завдяки Ajax воно завантажує лише видимі документи, а при відкритті будь-якої гілки швидко завантажує додаткові документи. Дерево показує тип документа, чи він опублікований, чи відображається в меню. Права клавіша викликає контекстне меню.

Головна і незаперечна перевага системи Modx - це її гнучкість. Саме завдяки їй ви можете реалізувати найбільш складні та креативні дизайни та проекти без особливих труднощів.

Коментарі
  user-avatar