#чому_слон
«Чому Слон?» Відповідь на це та інші не менш життєво-важливі питання Ви знайдете в нашому Блозі. Все чим живе маркетингова студія «MARKETING MIX». Як міксуються ідеї і втілюються в життя.
galaxy-star

29

Листопада

2022

SERM – ефективний спосіб керування репутацією

SERM – ефективний спосіб керування репутацією

Як би не намагалися деякі просувати ідею в маси, що антиреклама це теж реклама, практика показує протилежне. Репутація має величезне значення для розвитку бізнесу та погані відгуки, а також відсутність реакції на них призводить до того, що потенційні клієнти обходитимуть компанію стороною.

Що таке SERM?

Поява інтернету перевела велику частину споживачів товарів та послуг у віртуальну реальність. Тому бізнес, який бажає йти в ногу з часом, поспішає зайняти свою нішу у величезному сегменті онлайн ринку, де є гігантська кількість потенційних клієнтів.

В той же час покупці перед тим, як купити товар і навіть перш ніж зайти на сайт онлайн магазину, читає відгуки інших клієнтів. Більшість потенційних покупців не розглядають компанію із низьким рейтингом.

Щоб продавці могли виправити ситуацію, було створено систему SERM управління репутацією.

Цей спосіб дозволяє витіснити певну інформацію з пошукової системи, яка псує репутацію компанії та знижує її рейтинг.

Коли варто замовити SERM?

Недостатня робота з клієнтами та ігнорування негативних відгуків може призвести до повного краху в бізнесі. Але далеко не завжди компанія винна у своїх бідах, адже існує ще й чорний піар.

У яких випадках слід звернутися до фахівців з управління репутацією:

  • відкриття нового бізнесу, впровадження нового виду діяльності;
  • атака конкурентів на бізнес;
  • наявність неправдивої інформації про товари або послуги у пошуковій системі;
  • перенасичення пошуковика негативними відгуками.

При цьому фахівці SERM оцінюють ситуацію, розраховують необхідну кількість позитивних відгуків, посилань у соціальних мережах та інших заходах, спрямованих на видавлювання негативної інформації та створення необхідного балансу показників рейтингу, щоб репутація почала зростати. Але таку роботу варто довірити лише тим професіоналам, які зуміли собі заробити позитивну репутацію.

 

Коментарі
    user-avatar