Розробка сайту юридичної компанії

Юридичні послуги є актуальними і в спокійні часи, і під час криз. І найкраще просувати їх через Інтернет, оскільки газети та журнали практично зараз не читають. Як приватному адвокату/нотаріусу, так і великій юридичній фірмі потрібен сайт, який продемонструє експертність і вселяє довіру. На довірі юристи мають всю кар'єру. А ще, безперечно, на репутації.

Студія MMIX створює сайти, які надихають на купівлю товарів та послуг. Ми створюємо вирви продажів, які реально працюють, знаємо, як пройти разом з потенційним клієнтом шлях від знайомства з юридичною фірмою до замовлення послуг.

Враховуємо високий рівень конкуренції у цій галузі під час розробки сайту для юридичної компанії. Цей ринок перенасичений, але у вузьких галузях завжди знайдеться місце. Тому юристу потрібно одразу після університету зрозуміти, в якій галузі права він хоче надавати допомогу. А тим, хто хоче відкрити юридичну фірму, замислитися і над тим, які там надаватимуться послуги, і де під ці завдання взяти компетентних фахівців.

Вивчення ринку є першим етапом нашої роботи. Проведіть невелике маркетингове дослідження перед відкриттям юридичної компанії.

Отже, розповімо, як ми працюємо над розробкою юридичних сайтів більш детально. Також здійснюємо повний комплекс робіт з розкручування, оптимізації та просування. 

Створення структури юридичного сайту

На цьому етапі вирішуємо, які сторінки будуть на сайті. Це зазвичай:

 • головна;
 • про нас;
 • розділ послуг;
 • контактні дані;
 • прайс;
 • кейси;
 • обговрення;
 • новини;
 • блог;
 • запитання-відповідь.

Кейсам приділяється при розробці сайту юридичної допомоги особлива увага. Це мають бути реальні справи. По можливості можна викладати копії рішень суду, але це можливо не завжди.

Що означає створити кейс? Розповісти, в яку ситуацію клієнт потрапив. Що йому загрожувало? Як він шукав юристів? Що було зроблено вами? Що було б, якби клієнт вчасно не отримав кваліфікованої юридичної допомоги. Лякати не треба, кажіть як є. Не варто завищувати досягнення, але й занижувати також. Бажано опублікувати відгук, лист подяки клієнта. Все це має велику вагу при ухваленні рішення про співпрацю у цій непростій, делікатній сфері. Одне рішення юриста може як поліпшити життя клієнта, і позбавити його всього. Відповідальність величезна, ставки високі.

Структура може змінюватись. Деякі сторінки будуть присутні, інші ж виключатися. Все залежить і від масштабу бізнесу, і від цілей, і бюджету.

Створення дизайну юридичного сайту

Вкрай важливий етап у розробці сайту юридичної тематики, оскільки саме від нього залежить, як готові сторінки виглядатимуть. Дизайн визначає поведінку користувача на сайті, оскільки більшість людей саме через зоровий канал сприймає інформацію найкраще. Якщо дизайн непривабливий, користувач залишить сторінку. 

Юридичний сайт, як правило, створюють у строгому, стриманому стилі. З відтінків найкраще підходить сірий, синій, зелений кольори. Але це правило не є абсолютно. Наші дизайнери дослухаються до побажань клієнта. Якщо вони аргументовані, то беремо до уваги.

Наприклад, якісь інші кольори можуть бути у фірмовому стилі. У такому випадку варто включити їх у сайт. 

У наших дизайнерів є смак і нагляд, так що відверто погані ідеї вони просто не візьмуть у роботу. 

Щодо використання готових шаблонів дизайну, то ми вважаємо за краще створювати індивідуальні рішення. Але якщо ви хочете бюджетний варіант, можемо запропонувати їх. Просто будьте готові до того, що схожі сайти вже є в Інтернеті.

Верстка

Це процес роботи над сторінками сайту, під час якого приймається рішення про те, як будуть розміщені графічні елементи та текст. Перед верстальником стоїть завдання, щоб усі структурні елементи на сайті правильно розміщувалися при його перегляді на будь-якому типі та розмірі пристрою. Це називається адаптивною версткою. 

Всі ці можливості реалізуються за допомогою коду. У ньому прописується розташування шапки, меню та інших елементів. Для верстки застосовується HTML та CSS код. 

Програмування

Найскладніший і найвідповідальніший процес у розробці сайту юридичних послуг, оскільки весь його функціонал збирається воєдино саме програмістами. Самостійно зробити так, щоби все на сайті працювало, не вийде. У нас версткою та програмуванням займаються дві різні людини. Звертайтеся, якщо хочете отримати інструмент продажу, а не просто яскраву картинку. Можна реалізувати на сайті особливі можливості, наприклад, якщо ви хочете продати певну послугу, зробити її пріоритетною. 

Ну і звичайно, на сайті буде реалізовано можливість прийому заявок онлайн, щоб клієнти з усієї України могли звертатися до вас без проблем, отримувати кваліфіковану юридичну допомогу. Дуже важливо постійно перебувати на зв'язку з клієнтами, тому наші програмісти інтегрують юридичні сайти з популярними соціальними мережами та месенджерами. 

SEO просування

З розробки сайту юридичної діяльності все лише починається. Кожному такому ресурсу потрібна впізнаваність, просування в топ. Тут дуже важливо зробити його одночасно привабливим і для цільової аудиторії, і пошукових роботів. Цим опікується команда наших оптимізаторів. 

Спочатку вони проводять технічний аудит, усувають помилки (а такі є завжди), потім займаються покращенням сприйняття сайту (юзабіліті). І після цього оптимізується контент, тобто. фото, тексти на сайті.

На останньому етапі проводиться зовнішнє просування на авторитетних сайтах із розміщенням посилання на вашу сторінку. Всі ці роботи тільки тоді ефективні, коли робляться систематично, не раз у раз. Тільки тоді можна сподіватися хорошу видимість сайту. Google та інші пошукові системи стежать за тим, щоб у топ потрапляли інтернет-сторінки, на яких постійно з'являється нова, актуальна, експертна інформація.

Скільки коштує створення юридичних сайтів?

Вартість залежить від таких факторів:

 • складність дизайну;
 • наповнення сайту;
 • функціонал сайту;
 • кількість сторінок.

Отримайте зараз консультацію та кошторис на основі заповненого брифа. 

Надалі ми передамо вам доступи до сайту, тому ви зможете самостійно наповнювати його інформацією. Навчимо вас працювати з адмінпанеллю, додавання контенту. У цьому немає нічого складного, процес схожий на роботу у звичайному текстовому редакторі. Але ми можемо додавати інфо та самостійно, що, звичайно, не включається у вартість розробки сайту, а оплачується за окремим тарифом.

Також наші копірайтери напишуть грамотні, читальні, цікаві тексти, які покажуть високий рівень експертності в юридичній сфері. Контентом ми наповнимо не лише розділи послуг, а й блог, в якому будуть висвітлені актуальні для вас теми, залежно від спеціалізації компанії. Всі тексти оптимізовані під пошукові системи. 

* Поля, обов'язкові для заповнення

Кейси з розробки

Global Creative Masters
Global Creative Masters
Онлайн університет б'юті-індустрії
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
Благодійний фонд "Тільки вперед"
Благодійний фонд "Тільки вперед"
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
Благодійний фонд «Віднова України»
Благодійний фонд «Віднова України»
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
Charity Found Earthlydietitian
Charity Found Earthlydietitian
Легал Солюшнз
Легал Солюшнз
Благодійний фонд Пареа
Благодійний фонд Пареа
Агентство нерухомості Premium Estate
Агентство нерухомості Premium Estate
Рекрутингова агенція Globalstaff
Рекрутингова агенція Globalstaff
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Dental clinic
Dental clinic
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Закон Львів
Закон Львів
CrystalTax
CrystalTax
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс Банкрут Правовий центр
Кейс Банкрут Правовий центр
Likvidus
Likvidus
Експрес юрист
Експрес юрист
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс Назад.ін.юа
Кейс Назад.ін.юа
Проект Тренінговий центр Досконалість
Проект Тренінговий центр Досконалість
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"

Команда

Відділ дизайнуСтворення
Наші дизайнери створюють зручний, легкий і водночас креативний дизайн.
Відділ front-endСтворення
Наші верстальщики допоможуть дизайну Вашого сайту набути динамічності та плавності.
Відділ програмуванняСтворення
Наші програмісти створюють функціональні, надійні та безпечні сайти.
Відділ SEOПросування
Наші SEO-фахівці знають як правильно оптимізувати та підняти Ваші сайти у ТОПи.
Відділ маркетингуЗалучення
Наші маркетологи розроблять індивідуальну стратегію електронного маркетингу.
Команда

Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами на протязі 2-х годин.
І відповімо на всі Ваші запитання.

* Поля, обов'язкові для заповнення