Розробка сайту медичного центру компанією Marketing Mix: особливості створення веб-продукту

Сфера медичних послуг є досить великою і має великий попит серед споживачів. Сайти для медичних центрів відіграють важливу роль у просуванні послуг та залученні нових клієнтів. Тому дуже важливо, щоб розробка сайту для медичного центру була грамотною та відповідно до сучасних вимог юзабіліті. Компанія Marketing Mix є однією з найбільш провідних в Україні, яка займається розробкою, просуванням та розвитком веб-продуктів. Наші фахівці надають повний спектр таких послуг, як розробка сайту для медичного закладу будь-якої спрямованості.

Розробка сайту медичного центру: особливості проектування в Mmix

Конкуренція на вітчизняному ринку медичних послуг є досить сильною. Одним із інструментів залучення пацієнтів є наявність інформативного та органічного сайту.

Сайт медичного центру – це один із основних каналів просування клініки. З його допомогою відвідувачі мають можливість ознайомитися з інформацією про види та вартість послуг, кваліфікації лікарів, а також записатися на прийом.

Розробка медичного сайту програмістами компанії Marketing Mix складає основні особливості проектування. До них належать:

 • зручна навігація з робочим та адміністративним меню – дозволяє користувачам оперативно знаходити необхідну інформацію на сайті;
 • ієрархічна структура розділів та сторінок – забезпечує основу для створення практичної навігації та покращення користувальницького досвіду;
 • типізація послуг – створення окремої сторінки для кожного виду послуг, що полегшує пошук та засвоєння інформації;
 • оптимізація зображення – наочно-ілюстративна подача з якісними мистецькими елементами;
 • єдиний стиль – продумана гармонійна візуальна айдентика сайту, що підвищує імідж та репутацію установи в цілому;
 • створення СТА-заклику – закликає відвідувачів оформити послугу, провести запис на консультацію, одним словом, підвищує конверсію лідів.

Високий професіоналізм фахівців компанії Mmix дозволяє мати на виході сучасний багатофункціональний сайт медичної клініки.

Розробка сайту медичної клініки: особливості дизайну в Mmix

Візуальна складова сайту для медичного центру є одним з основних аспектів, які є важливими при первинному сприйнятті продукту відвідувачами. У компанії Marketing Mix існує цілий відділ дизайнерів, які працюють безпосередньо над проектуванням гармонійного сайту, що продає свої послуги.

Розробка медичних сайтів у нашій компанії відбувається із суворим дотриманням особливостей дизайну веб-продукту. У чому це виявляється?

 1. Відповідно до кращих UX-практиків. Створюємо сайти, інтерфейси яких зручні, допомагають пройти цільову дію за мінімальних кількостей кліків.
 2. В айдентики бренду медичного центру. Витримуємо єдиний дизайн у всіх пунктах, де можлива взаємодія компанії з клієнтом, тим самим сприяємо формуванню популярності та впізнаваності бренду.
 3. У наданні якісних фото, які гармонійно включаються до інтерфейсу сайту та оптимізуються під високу швидкість завантаження.
 4. В інтерактивності та анімації, що запам'ятовується, які сприяють формуванню емоційного зв'язку з користувачем. Використання сучасних фронтенд-прийомів – це один із основних прийомів, які використовуються нашими дизайнами.
 5. У наданні сертифікатів. Створюємо окрему сторінку зі скан-копіями документів, що підтверджують кваліфікацію медцентру.
 6. У віртуальному тривимірному турі, який дозволяє прогулятися коридорами та кабінетами центру, попередньо ознайомившись із установою.

 Медичний сайт, розробка якого була здійснена фахівцями компанії Mmix, продуктивно працюватиме над залученням нових клієнтів через інтернет. І не важливо, чи це буде якийсь невеликий профільний центр або багатофункціональна клініка. Фахівцям компанії під силу не тільки веб-продукти для профільних центрів, але навіть створення сайту багатофункціональної спрямованості.

Створення медичних сайтів у Mmix: структура веб-продукту

Наявність сайту для закладу, який надає медичні послуги, це вагомий інструмент для його розвитку та просування. Але, варто зазначити, що створення сайту для медичного центру має бути професійним із грамотною структурою, яка буде зрозумілою, простою, з докладним контентом та зручною для користувача.

Як правило, сайт медичного центру від компанії Mmix містить такі основні розділи:

 1. Інформаційний блок центру. Передбачає ознайомлення з установою,його специфіку роботи, досягнення у цій галузі та переваги.
 2. Розділ «Послуги». Ознайомлення з усім переліком послуг з детальним описом кожної з них може мати підрозділи.
 3. персонал. Описує біографію кожного лікаря, його рівень кваліфікації, наявність дипломів та сертифікатів щодо застосування новітніх медичних методик, досвід роботи.
 4. Прайс. Створюється структурованим за групами послуг зручності користувачів. Має можливість надалі бути зміненим для актуальності послуг, що надаються.
 5. Відгуки. Це зворотний зв'язок від пацієнтів, який забезпечує додаткову рекламу центру та його репутацію. Створюємо інтерфейс як для можливості публікації друкованого формату відгуків, так і відео.
 6. Контакти. Має на увазі розміщення інформації про номери телефонів, факсів, інтернет пошти, адреси центру, за наявності мережі, окремо інформація про кожну філію.
 7. Онлайн запис. Підключаємо до сайту CRM-систему, електронну базу клієнтів та створюємо спеціальну форми для запису на прийом. За бажанням замовника можемо підключити сервіс «онлайн-консультант».

У компанії Marketing Mix розробка сайтів медичних центрів базується на основних принципах та має класичну структуру, яка за бажанням замовника може бути доповнена індивідуальними розділами. Це важливо, так як специфіка медичних центрів може бути будь-який – від надання косметологічних послуг та лабораторних досліджень до профільних терапевтичних установ. Фахівці нашої компанії з огляду на спрямованість центру створять максимально актуальний та інформативний веб-продукт під кожного замовника.

Як відбувається розробка сайту медичного центру в Mmix: основні етапи?

Розробка сайту медичного компанія Marketing Mix може бути не тільки на існуючій CMS – система керування контентом. Програмісти компанії спеціально в індивідуальному порядку для кожного клієнта проектують сайт та його CMS. У роботі з медичними сайтами ми використовуємо платформу WordPress, яка дозволяє додатково здійснювати пошукове просування сайту та проводити повноцінну його SEO-оптимізацію.

Розробники сайтів Mmix проводять поетапну роботу, яка складається з:

 • аналітичної роботи (виявлення бізнес-завдань, визначення цільової аудиторії, планування структури сайту, прототипування);
 • виробництва сайту (складання технічного завдання та дизайн-макета, верстка та програмування, наповнення готового веб-продукту);
 • SEO-оптимізації (читальні посилання, продуктивність сайту, мета-теги, розмітка Schema.ORG, складання безпечного протоколу).

Слід зазначити, що розробка сайту лікарні має свою специфіку, якою характерна багатоплановість, пов'язана з наданням великої кількості послуг. Програмісти Mmix мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє професійно та грамотно їх поєднувати.

Працюючи із замовником, ми завжди прислухаємося до його побажань та вимог. При цьому фахівці компанії Marketing Mix завжди порадять актуальні рішення за допомогою яких буде створено потрібний веб-продукт. Наш робочий девіз – це створення медичного сайту з високим рівень результативності, який, згодом, призведе до повторного продажу нашого веб-продукту.

Створення сайту медичного центру в Mmix: послуга під ключ та сервіс готового веб-продукту

Компанія Marketing Mix одна з небагатьох, яка надає послуги проектування медичних сайтів, що продають. Наші співробітники є членами міжнародної асоціації фахівців у сфері Usability UXPA та міжнародної організації інтерактивного дизайну IxDA. Це говорить про високий рівень професіоналізму нашого персоналу, що гарантує, у свою чергу, високий результат при виконанні замовлень будь-якої складності.

Створення медичних сайтів під ключ у Mmix

Однією з послуг у нашій компанії для зручності клієнтів є створення сайту медичної організації під ключ. Всі роботи за такої співпраці проводяться онлайн без участі замовника. Обговоривши на початковому етапі всі побажання та вимоги, ми розпочинаємо розробку сайту. Комплекс послуг, що надаються:

 • вибір та реєстрація домену;
 • оренда та налаштування сервера;
 • установка системи керування сайтом;
 • налаштування функціональних модулів;
 • проектування дизайну та складання шаблону сайту;
 • створення логотипу центру (за потреби);
 • наповнення сайту контентом;
 • підключення корпоративної пошти;
 • підключення та налаштування системи управління взаємовідносинами з клієнтами;
 • підключення до сервісу веб-аналітики з наступним налаштуванням;
 • SEO-оптимізації сайту;
 • пробний запуск сайту під ключ;
 • консультація власника з обслуговування сайту.

Створення сайту лікарні в нашій компанії передбачає контрольний запуск із наступним внесенням поправок та доопрацювань за потреби. Ми віддаємо клієнту лише на сто відсотків готовий продукт.

Розробка сайту для лікарні: додаткові послуги

Варто зазначити, що розробка сайту для медичних закладів – це лише початковий етап успішного ведення інтернету інформування про свою клініку. Для того, щоб сайт був продуктивним, слід вести з ним певну роботу. Компанія Marketing Mix пропонує послуги:

 1. Просування сайту. Передбачає складання маркетингового плану з реклами та просування веб-ресурсу на встановлений термін, вказуючи бюджет, прогноз щодо трафіку та заявок.
 2. Підтримка. Можливий у форматі онлайн. Має на увазі створення IT-інфраструктури та консалтингу, організацію та запуск IP телефонів та їх налаштування.
 3. Розвиток (маркетинговий аналіз, розробка маркетингової стратегії, на основі яких здійснюється розвиток та оновлення сайту).

Компанія Mmix надає максимальний пакет послуг зі створення та обслуговування своїх веб-продуктів для медичних закладів. Замовити створення медичного сайту у нашій компанії – це раціональне рішення для отримання продуктивного інструменту інтернет-маркетингу.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Кейси з розробки

Global Creative Masters
Global Creative Masters
Онлайн університет б'юті-індустрії
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
Благодійний фонд "Тільки вперед"
Благодійний фонд "Тільки вперед"
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
Благодійний фонд «Віднова України»
Благодійний фонд «Віднова України»
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
Charity Found Earthlydietitian
Charity Found Earthlydietitian
Легал Солюшнз
Легал Солюшнз
Благодійний фонд Пареа
Благодійний фонд Пареа
Агентство нерухомості Premium Estate
Агентство нерухомості Premium Estate
Рекрутингова агенція Globalstaff
Рекрутингова агенція Globalstaff
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Dental clinic
Dental clinic
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Закон Львів
Закон Львів
CrystalTax
CrystalTax
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс Банкрут Правовий центр
Кейс Банкрут Правовий центр
Likvidus
Likvidus
Експрес юрист
Експрес юрист
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс Назад.ін.юа
Кейс Назад.ін.юа
Проект Тренінговий центр Досконалість
Проект Тренінговий центр Досконалість
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"

Команда

Відділ дизайнуСтворення
Наші дизайнери створюють зручний, легкий і водночас креативний дизайн.
Відділ front-endСтворення
Наші верстальщики допоможуть дизайну Вашого сайту набути динамічності та плавності.
Відділ програмуванняСтворення
Наші програмісти створюють функціональні, надійні та безпечні сайти.
Відділ SEOПросування
Наші SEO-фахівці знають як правильно оптимізувати та підняти Ваші сайти у ТОПи.
Відділ маркетингуЗалучення
Наші маркетологи розроблять індивідуальну стратегію електронного маркетингу.
Команда

Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами на протязі 2-х годин.
І відповімо на всі Ваші запитання.

* Поля, обов'язкові для заповнення