Якісні сайти візитки з гарантією

Ті, хто має свою справу, останнім часом почали цікавитись особливостями ведення бізнесу на просторах інтернету. І це цілком зрозуміло. Адже саме у глобальній мережі перед кожним відкриваються нові можливості. І не лише щодо продажу, а й економії, комфорту. Сайт-візитка – обов'язкова умова для тих, хто ставиться до своєї справи із максимальною серйозністю. Адже саме її наявність – ndash; половина успіху у будь-якому бізнесі. Якщо ви не знаєте, як розпочати створення сайту візитки, довіртеся професіоналам. Зверніться до Marketing Mix.

Створення сайту-візитки безкоштовно: міф чи реальність

Ті, хто стикається з подібною проблемою, можуть стверджувати, що для розробки веб-сторінки, яка рекламувала б підприємство, немає потреби до залучення висококваліфікованих фахівців. Адже для цього створено багато різних програм. Причому абсолютно безкоштовних:

 • uKit – найкращий конструктор для бізнес-сайтів;
 • Wix – найкращі шаблони для сайтів-портфоліо;
 • uCoz – безкоштовна платформа для онлайн-візиток;
 • Nethouse – інструмент для веб-сайтів подій;
 • Webasyst – онлайн платформа для бізнесу;
 • motor – конструктор веб-сайтів із візами;
 • SITE123 – конструктор для простих веб-сайтів.

Так, справді. На даний момент кожен охочий може спробувати створити сайт візитівку. Але для цього необхідно насамперед мати час, щоб ним займатися. Адже на це піде не один-три дні, а місяці та роки.

Крім того, недостатньо просто вивчити всі робочі моменти та отримати бажану картинку. Важливо, щоб створений веб-сайт працював і приносив прибуток. Як це зробити, знає далеко не кожен юзер інтернету. Адже цей процес є дуже довгим і потребує особливих знань, умінь для кожного етапу розробки.

І найголовніше: жоден web-сайт, розроблений на безкоштовній платформі, не зможе зрівнятися з тим, який виконають справжні професіонали. Адже такі програми дещо обмежені у можливостях.

Кому потрібна розробка сайту візитки

З розвитком сучасних технологій реклама на вулицях відходить на другий план. Ефективнішим є демонстрація свого бізнесу в інтернеті. Тільки так ви зможете використовувати зручні та сучасні методи. У свою чергу, це не дозволить вам відставати від своїх конкурентів. Адже великі та малі компанії, які вважаються надійними, вже давно рекламують свій продукт у глобальній мережі.

Сайти візитки – простий web-ресурс, що складається з 1-3 веб-сторінок. На них розміщується головна інформація про підприємство, продукт або послуги, що надаються.

Головна мета такого веб-сайту полягає у наданні повної інформації про продукцію, яка продає організацію, людині. Для окремих установ достатньо 1-2 сторінок, щоб користувач зміг ознайомитись з її особливостями, зв'язатися з представниками за потреби. І це дуже правильний підхід. Адже лаконічність дає змогу залучити потенційних клієнтів. Ніхто не захоче вивчати 10 сторінок, щоб знайти необхідні контакти чи дані власника організації.

Такий веб-сайт стане в нагоді практично всім:

 • приватній особі;
 • представникам малого бізнесу;
 • підприємствам, які надають різноманітну допомогу за окрему плату;
 • бізнесу, якому потрібен корпоративний сайт, але з різних причин його немає.

Замовити сайт «візитка» або «лендинг»

Дуже часто люди, які лише знайомляться з особливостями роботи в інтернеті, плутають ці поняття. Справа в тому, що обидва ці варіанти за зовнішніми особливостями практично ідентичні:

 • мають одну-дві сторінки;
 • коротко розповідають про заснування;
 • надають характеристику продукції.

Але це зовсім різні веб-ресурси. Головна їх відмінність ховається у їхніх завданнях. Лендінг розробляють для офферу – тимчасова пропозиція, що стимулюють до продажу товару чи послуг. Що стосується онлайн-візитки, на ній ніколи ви не знайдете інформації про знижку або акції пропозиції установи. Тільки те, який продукт продається, хто є власником, історія створення організації і т.д. Тому рекомендуємо вам добре розібратися в завданнях, які має виконувати обраний веб-ресурс. І лише після робити свій вибір. За необхідності завжди можна проконсультуватися з професійними співробітниками з цієї сфери діяльності.

Сайт-візитка: переваги та недоліки

«Все пізнається у порівнянні» – саме так каже народна мудрість. Це дуже точний вираз. Що робить людина, роблячи вибір між двома товарами? Звісно ж порівнює їх. Він шукає те, що робить їх різними і зупиняє свій вибір на найкращому варіанті.

Це стосується й web-ресурсів. Якщо ви збираєтесь замовити сайт візитівку у Києві, варто ознайомитися з її плюсами:

 • лаконічність;
 • можливість масштабування до повноцінного корпоративного веб-сайту;
 • залучення потенційних покупців;
 • оперативність;
 • невисока вартість;
 • простість експлуатації;
 • можливість використання портфоліо.

Слід також згадати і про недоліки, які можна побачити при створенні подібного web-ресурсу. Вони є. Щоправда, не для кожного. Адже не всі можуть зрозуміти в повному обсязі, на що здатна візитівка в інтернеті. Причина цього ховається у незначному функціоналі, що може перерости у перешкоду для компаній у плані корпоративного статусу.

Але врахуйте, якщо ви плануєте лаконічно заявити про свою організацію на просторах інтернету, кращого способу, ніж розробка web-сайту як ваша візитна картка, немає. Від нього не варто очікувати стрімкого зростання кількості продажів. Він не продає, а лише знайомить відвідувачів із вашим бізнесом. Як показує практика, надалі, коли у людини виникає потреба в послугах, подібних до вашої установи, вона обов'язково згадає ваш веб-сайт і звернутися за допомогою. Але це можливо лише за умови грамотного підходу до справи.

Де замовити створення сайту візитки

Кожна людина бажає отримувати лише найкраще. Особливо якщо за це він ще й платить гроші. Якщо ви хочете замовити якісний web-сайт, який став візитною карткою вашого підприємства, фахівці компанії Marketing Mix готові вам допомогти в цьому.

Головні переваги співпраці:

 1. Оперативність виконання поставленого завдання. Працівники ніколи не затягують із замовленням. Як тільки клієнт підписав угоду про співпрацю, вони одразу беруться за роботу. Замовлення завжди здане точно вчасно. Жодних затримок.
 2. Надійність. Компанія вже кілька років працює над ринком. За цей час клієнти залишили понад тисячу позитивних відгуків, що підтверджує відповідальне ставлення до справи. Тому ви можете розраховувати на відмінний кінцевий результат.
 3. Якість. Досвід роботи працівників перевищує 3 роки. Це своєрідною гарантією бездоганної роботи. Адже дизайнери, програмісти, копірайтери мають усі необхідні знання, вміння, інструменти для грамотного виконання завдання будь-якого рівня складності.
 4. Невисока вартість послуг. Marketing Mix встановила мінімально можливі ціни, щоб кожен бажаючий зміг скористатися її послугами.
 5. Гарантії. Організація гарантує, що в результаті співробітництва ви залишитеся задоволеними. Все буде зроблено на найвищому рівні.

Довіряйте виключно перевіреним компаніям.

Як працюють професіонали

Якщо ви хочете зробити сайт візитку, яка справді справлялася б із поставленими завданнями, рекомендовано довіритися професійним працівникам.

Фахівці Marketing Mix знають, як виконати кожен із етапів розробки, щоб разом вони забезпечили високоефективний результат надалі.

Головні етапи створення веб-сайту для реклами компанії, товарів/послуг:

 1. Визначення мети. Фахівці уважно вивчають вимоги замовника, завдання майбутнього сайту. Також проводять дослідження цільової аудиторії. Дуже важливо зробити все правильно, адже саме від отриманої інформації залежатиме подальша робота дизайнерів, програмістів тощо.
 2. Складання технічного завдання. На його основі працівники розроблятимуть дизайн, структуру веб-сторінок. Це надійна опора не тільки для виконавців, а й для замовника.
 3. Архітектура. Передбачено створення каркасу, навігації та розділів веб-сайту. При цьому обов'язково потрібно врахувати всі особливості бізнесу клієнта.
 4. Розробка веб-дизайну. Веб-дизайнер виконує макет проекту. Він враховує технічне завдання, завдання, які стоятимуть перед веб-сторінкою. Після цього дизайнер обов'язково радиться із замовником, при необхідності вносить правки, повторно надає йому для ознайомлення та затвердження.
 5. Верстка та програмування. Коли дизайн розроблений, настає черга програмістів втілити всі плани у реальність. Маючи макет, він виконує верстку, розробляє спеціальну панель адміністратора, що дозволяє керувати роботою web-сайту.
 6. Наповнення контентом. На даному етапі копірайтери створюють контент, який підкреслить особливості вашої візитки. Важливо зробити все добре: лаконічно, точно, доступно.
 7. Тестування. Після того, як веб-сайт готовий, спеціалісти проводять його діагностику. Це дозволяє визначити, чи допущені помилки в його роботі, усунути їх у разі потреби.
 8. Здача роботи. Якщо все нормально, замовнику демонструють готовий проект. Після – здійснюється оплата виконаного проекту, навчання персоналу керівництву веб-сайтом.

Особливі моменти розробки

Розробка сайту візитки потребує особливої ​​уваги на кожному етапі. Професійні співробітники Marketing Mix упевнені, що якість роботи дизайнера безпосередньо відбивається на результаті.

Оформляючи веб-сторінку, перш за все необхідно пам'ятати про стилістику. Візитка потребує наявності елементів корпоративного стилю. Хоча такий сайт виглядає відмінно не тільки в класичному варіанті, але і ар деко або хай-тек.

Під час розробки системи адміністрування рекомендовано використовувати систему керування контентом. Жодних чистих html-кодів. Такий підхід гарантує оперативність поновлення даних, редагування контенту тощо. Важливо пам'ятати, що оновлювати інформацію потрібно навіть тоді, коли вона не змінилася. Адже користувачам може здатися, що ваш сайт не працює.

Також важливо створити функцію, яка дозволить оперативно повідомляти покупців про різні оновлення. Тільки не варто перетворювати онлайн-візитку на лендинг. Вони абсолютно різні.

Яка інформація розміщується

Сайт візитка має розповідати про підприємство, його власника чи товар. Як правило, це інформація:

 1.  Про компанію – напрямок діяльності, досягнення, відгуки клієнтів.
 2.  Послуги/товари – це може бути список та опис продукції, яку продає організація. Акційні пропозиції та бонуси не повинні бути на веб-сторінці.
 3.   Контакти – потрібні зворотний зв'язок. Це може бути електронна пошта, номер мобільного чи стаціонарного телефону, соціальні мережі. Також у цьому розділі обов'язково має бути зазначено графік роботи та адресу установи.

Можна поповнити ці пункти. Але головне не перестаратися. Адже надто багато тексту не завжди йде на користь обох сторін.

Вартість сайту візитки

Цінова політика Marketing Mix лояльна до своїх клієнтів. Тут встановлені максимально справедливі ціни на послуги.

Вартість залежить від кількох моментів:

 • наповнення веб-сторінки;
 • унікальність дизайну;
 • спосіб його створення;
 • додаткові вимоги замовника;
 • термін виконання поставленого завдання.

Точну ціну можна дізнатися у менеджера під час оформлення послуг. При першому зверненні фахівець зможе назвати лише приблизну вартість.

Якщо вас цікавить, скільки коштує сайт візитівка, зверніться до менеджера. Він вивчить ваші вимоги, здійснить необхідні розрахунки, назве точну суму до оплати. Вибирайте найкраще.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Кейси з розробки

Global Creative Masters
Global Creative Masters
Онлайн університет б'юті-індустрії
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
Благодійний фонд "Тільки вперед"
Благодійний фонд "Тільки вперед"
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
Благодійний фонд «Віднова України»
Благодійний фонд «Віднова України»
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
Charity Found Earthlydietitian
Charity Found Earthlydietitian
Легал Солюшнз
Легал Солюшнз
Благодійний фонд Пареа
Благодійний фонд Пареа
Агентство нерухомості Premium Estate
Агентство нерухомості Premium Estate
Рекрутингова агенція Globalstaff
Рекрутингова агенція Globalstaff
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Dental clinic
Dental clinic
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Закон Львів
Закон Львів
CrystalTax
CrystalTax
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс Банкрут Правовий центр
Кейс Банкрут Правовий центр
Likvidus
Likvidus
Експрес юрист
Експрес юрист
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс Назад.ін.юа
Кейс Назад.ін.юа
Проект Тренінговий центр Досконалість
Проект Тренінговий центр Досконалість
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"

Команда

Відділ дизайнуСтворення
Наші дизайнери створюють зручний, легкий і водночас креативний дизайн.
Відділ front-endСтворення
Наші верстальщики допоможуть дизайну Вашого сайту набути динамічності та плавності.
Відділ програмуванняСтворення
Наші програмісти створюють функціональні, надійні та безпечні сайти.
Відділ SEOПросування
Наші SEO-фахівці знають як правильно оптимізувати та підняти Ваші сайти у ТОПи.
Відділ маркетингуЗалучення
Наші маркетологи розроблять індивідуальну стратегію електронного маркетингу.
Команда

Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами на протязі 2-х годин.
І відповімо на всі Ваші запитання.

* Поля, обов'язкові для заповнення