Оперативна розробка корпоративного сайту
Останнім часом кількість споживачів на просторах інтернету збільшилась у кілька разів. Це призвело до потреби мати представництво власного бізнесу у мережі. Якщо вам потрібен якісний, зручний та недорогий корпоративний веб-сайт, ви звернулися за адресою. Фахівці компанії Marketing Mix зроблять роботу на найвищому рівні.
Скачати і заповнити бриф Заповнити бриф онлайн
Оперативна розробка корпоративного сайту

Що таке «корпоративний сайт»

Корпоративний сайт дозволяє представити компанію на просторах інтернету офіційно. З його допомогою можна дізнатися про організацію, її власників, співробітників, послуги, товари, що надаються.

Рекомендовано створювати веб-сайти цього типу виключно для підприємств, які мають зрілу бізнес-модель, постійних замовників. Це чудове рішення для розширення співпраці з ними, залучення нових клієнтів з інших регіонів країни, пошуку співробітників.

Веб-сайт для офіційного представлення бізнесу в інтернеті дозволяє покращити імідж, впізнаваність та комунікацію між користувачем та компанією. Але лише за умови грамотного підходу до його розробки, організації. Важливо ретельно опрацювати технічне завдання, враховуючи при цьому низку факторів:

 • зручність використання;
 • особливості інтерфейсу;
 • актуальність веб-дизайну;
 • зручність платформи;
 • фактори, що впливають на просування в пошуковій системі.

Розмаїття варіантів

Вирішивши замовити корпоративний сайт, варто ознайомитися з його видами. Їхня класифікація визначається на основі поставлених завдань, які має вирішити створення подібної web-сторінки:

 • для великого бізнесу;
 • для невеликих компаній;
 • для wow-презентацій;
 • для збільшення показників продажів.

Вибір залишається за клієнтом. Фахівці можуть лише порадити, який із варіантів підійде вам найбільше.

П'ять причин замовити корпоративний сайт у Marketing Mix

2022 змінив пріоритети людини в цілому. Він розставив їх абсолютно по-новому: гідне конкурування стало можливим онлайн. Але в такому випадку потрібний корпоративний веб-сайт.

Цей інструмент здатний багато на що. Але варто пам'ятати, що однією з умов успіху є залучення висококваліфікованих спеціалістів. Саме такими є працівники компанії Marketing Mix.

Головні переваги компанії:

 1. Прозорість умов співробітництва. Усі робочі моменти прописують у договорі: терміни, ціна, дії за непередбачених обставин тощо. Ризики виникнення спірних питань мінімізовані. Головне, щоб клієнт уважно ознайомився з текстом договору та поставив свій підпис.
 2. Унікальність рішень. Кожен замовник організації під час звернення отримує індивідуальний підхід. Це дозволяє отримати оригінальні сучасні дизайн-рішення.
 3. Коректна робота на різних гаджетах. Фахівці розробляють корпоративні сайти, які працюють на будь-яких пристроях: планшеті, ноутбуці, стаціонарному ПК, браузерах, смартфонах.
 4. Максимум зручності. Оформлення послуг займає кілька хвилин. Після підписання договору про співробітництво немає потреби витрачати свій час у цьому напрямку. Цим займуться висококваліфіковані працівники компанії. Крім того, під час розробки веб-сайту програмісти підбирають оптимальну систему управління, передбачають наявність спеціальних навчань для роботи з нею.
 5. Гарантії безпеки. Для цього фахівці використовують спеціальні програмні налаштування, здатні підвищити рівень безпеки до максимального. Зловмисники не зможуть зламати ваш сайт і використовувати дані з нього.
 6. Повна відповідність бізнес-завданням. Перед тим як створити корпоративний сайт, фахівці уважно вивчають вимоги клієнта. Виходячи з цього, програмісти визначають завдання, розробляють сторінки відповідно до запиту.

У штаті компанії зібрано першокласних фахівців з досвідом роботи більше 3 років. Це дозволяє створити професійний та зручний веб-сайт, який приносить максимум прибутку та користі.

Яких фахівців залучено до розробки корпоративних сайтів

Для того щоб ви змогли отримати високоякісний корпоративний сайт в інтернеті, компанія Marketing Mix залучає до роботи команду фахівців. Вона включає:

 1. Менеджер проекту. Цей працівник відповідає за безпосередню розробку веб-сайту у зазначені терміни. Менеджер є посередником між замовником та компанією-виконавцем. Він слідкує за тим, щоб робота була виконана вчасно, з урахуванням побажань та вимог замовника
 2. Дизайнера. Фахівець ретельно продумує макет веб-сайту, витримує фірмовий стиль. Адже кожна організація має особливості: колір, форма, логотип тощо. Все вищеперераховане повинне відображатися в дизайні.
 3. Копірайтерів. Даний працівники формують текст, правильно подаючи ту чи іншу інформацію. Це дозволяє завоювати довіру безпосередніх та потенційних замовників.
 4. Інтернет-маркетологів. Вони проводять аналіз специфіки ринку, конкурентоспроможність, формують рекламу, акцентують увагу лише на суттєвих речах.
 5. Сео-фахівців. На першому етапі створення корпоративних сайтів працівники Marketing Mix формують семантичне ядро, створюють перелік ключових слів, які будуть включені до контенту. Такий підхід забезпечує оперативність пошуку web-сайту.
 6. Спеціалістів з програмування та верстки. Цей завершальний етап адаптації веб-сайту під будь-який формат, гаджет та дозвіл. Фахівці налаштовують форму для замовлення зворотного зв'язку, розробляють можливість керування даними надалі.

Корпоративний сайт у Києві: етапи роботи

Якщо ви вирішили купити корпоративний сайт, ви звернулися за адресою. У Marketing Mix можлива реалізація навіть найнестандартніших ідей. Для цього працівники установи роблять все можливе.

Головні етапи створення сайту корпоративного типу:

 1. Збір інформації. Працівники компанії вивчають напрямок діяльності вашого бізнесу, оцінюють конкурентоспроможність, визначають цільову аудиторію.
 2. Обговорення деталей співробітництва. На цьому етапі фахівці спільно із замовником визначають, які має бути кінцевий результат. Усі робочі моменти фіксують у угоді, яку підписують сторони.
 3. Безпосередня розробка веб-сайту. У роботі задіяна вся команда фахівців.
 4. Підключення системи. Працівники обов'язково проводять навчання ваших співробітників. Це стосується особливостей функціонування корпоративного сайту компанії.

Якщо під час роботи виникають питання, завжди можна проконсультуватися зі спеціалістами Marketing Mix. Контакти розміщено на сайті.

Скільки коштує замовити корпоративний сайт під ключ

Ціна створення корпоративного сайту залежить від низки факторів:

 • рівень складності;
 • вимоги замовника;
 • термін створення.

Зверніться до менеджера Marketing Mix для точних розрахунків вартості послуг. Він вивчить ваш запит, допоможе підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу. Довіряйте професіоналам.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Кейси з розробки

Global Creative Masters
Global Creative Masters
Онлайн університет б'юті-індустрії
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
Благодійний фонд "Тільки вперед"
Благодійний фонд "Тільки вперед"
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
Благодійний фонд «Віднова України»
Благодійний фонд «Віднова України»
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
Charity Found Earthlydietitian
Charity Found Earthlydietitian
Легал Солюшнз
Легал Солюшнз
Благодійний фонд Пареа
Благодійний фонд Пареа
Агентство нерухомості Premium Estate
Агентство нерухомості Premium Estate
Рекрутингова агенція Globalstaff
Рекрутингова агенція Globalstaff
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Dental clinic
Dental clinic
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Закон Львів
Закон Львів
CrystalTax
CrystalTax
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс Банкрут Правовий центр
Кейс Банкрут Правовий центр
Likvidus
Likvidus
Експрес юрист
Експрес юрист
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс Назад.ін.юа
Кейс Назад.ін.юа
Проект Тренінговий центр Досконалість
Проект Тренінговий центр Досконалість
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"

Команда

Відділ дизайнуСтворення
Наші дизайнери створюють зручний, легкий і водночас креативний дизайн.
Відділ front-endСтворення
Наші верстальщики допоможуть дизайну Вашого сайту набути динамічності та плавності.
Відділ програмуванняСтворення
Наші програмісти створюють функціональні, надійні та безпечні сайти.
Відділ SEOПросування
Наші SEO-фахівці знають як правильно оптимізувати та підняти Ваші сайти у ТОПи.
Відділ маркетингуЗалучення
Наші маркетологи розроблять індивідуальну стратегію електронного маркетингу.
Команда

Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами на протязі 2-х годин.
І відповімо на всі Ваші запитання.

* Поля, обов'язкові для заповнення