Оперативна та якісна розробка посадкових сторінок

Посадкова сторінка – відмінне рішення для тих, хто бажає отримувати інформацію про відвідувачів сайту з метою їх подальшого залучення. Головне щоб її розробкою займалися висококваліфіковані фахівці. Саме такі люди працюють у штаті компанії Marketing Mix.

Які завдання можна вирішити за допомогою лендінгу

Дуже часто замість «посадкові сторінки» можна почути «landing page». Це слова-синоніми. З їхньою допомогою можна вирішити безліч завдань, пов'язаних із підвищенням успіху своєї справи в інтернеті.

Такі веб-сторінки використовують для:

 • посилення ефективності реклами;
 • збільшення аудиторії організації;
 • підвищення конверсії та її підтримка;
 • створення стійкої мотивації до здійснення цільових дій;
 • презентація товару/послуг;
 • формування попиту на товари/послуги;
 • сповіщення про нові продукти, акційні пропозиції від компанії.

З кожним днем ​​завдання посадкових сторінок змінюються та розширюються. Це стало можливим за рахунок їх безмежних можливостей. Клієнти використовують подібні веб-сторінки для:

 • участі у тренінгах, семінарах, вебінарах;
 • консультування;
 • роздачі скоринок на знижку;
 • надання зразків товару безоплатно;
 • розсилки електронною поштою і т.д.

Все вищеперелічене стане можливим лише за умови залучення до розробки висококваліфікованих фахівців. Якщо веб-дизайнер виконає свою роботу на всі 100, то й привабливість до самої структури зросте. І в результаті людина ознайомиться з тією інформацією, яка призначалася для неї. В іншому випадку подібне вкладення – гроші на вітер. І мова тут не тільки про дизайн посадкової сторінки. У такій справі важлива кожна дрібниця. Адже лише так можна отримати бажаний результат.

Професійна посадкова сторінка під ключ

Багато користувачів вважають, що посадкова сторінка для реклами – марнування ресурсів. Але час довів, як вони помилялися. За умови грамотного підходу до справи веб-сторінка надає безліч переваг.

Фахівці компанії Marketing Mix виконують роботу на найвищому рівні. Вони знають оптимальні шляхи отримання якісного та дієвого сайту.

Тут працюють першокласні фахівці з досвідом роботи понад 3 роки. Вони мають усі необхідні знання, вміння. У їхньому розпорядженні – професійні програми, інструменти, які дозволяють створювати справжні шедеври.

Звернувшись до Marketing Mix, ви отримаєте:

 1. Цілеспрямовану роботу з аудиторією. Як показує практика, вже через тиждень використання веб-сторінкою ви зможете побачити її ефективність. Ваші справи не просто підуть нагору, але й ви зможете розглянути нові можливості свого сайту.
 2. Стовідсоткову окупність інвестиційних вкладень. Розроблені спеціалістами веб-сторінки окупляться протягом першого місяця використання. Це цілком реально.
 3. Формування бази клієнтів та її аналітику. Веб-дизайнери, програмісти зможуть зробити посадкову сторінку, яка стане справжнім скарбом у вигляді найважливішої інформації для маркетологів та seo-працівників вашої компанії. На лендингу буде створено форму зворотного зв'язку, який дозволить вам не просто сформувати базу відвідувачів. З її допомогою ви зможете залучити їх до своєї справи, невимушено призведе їх до того, щоб стати вашим клієнтом.
 4. Просту та комфортну роботу. Наші працівники гарантують, що створена веб-сторінка припаде до душі кожному відвідувачу. Він зможе швидко знайти необхідну інформацію, проконсультуватися чи зареєструватися на будь-який захід. Крім того, представники вашої технічної команди зможуть безперешкодно оновлювати дані та самостійно обслуговувати сайт.
 5. Оперативність виконання замовлення. Наші фахівці готові виконати роботу будь-якого рівня складності у найкоротший термін. Посадкові сторінки сайту будуть виконані в обумовлений термін. Жодних затримок та змін термінів здачі замовлення.

Аналізуйте, використовуйте для вирішення поставлених завдань, підвищуйте прибуток за допомогою Лендінг Пейдж від компанії Marketing Mix. Оперативне оновлення інформації, інтуїтивний інтерфейс, надшвидкісне завантаження – гарантовані.

Як працюють професіонали: поетапна розробка посадкової сторінки

Посадкова сторінка (Landing Page) у правильних руках стане потужним інструментом впливу на потенційних клієнтів організації. Але недостатньо грамотно продумати дизайн та функціонал. Необхідно подбати і про наповнення, сео-оптимізацію та інші подібні речі.

Фахівці компанії Marketing Mix знають, як важливо зробити все правильно. Тому виконують роботу швидко, якісно, ​​покроково.

Щоб створити посадкові сторінки сайту, фахівці, спершу готують бриф. Він являє собою коротку анкету, яка містить головні вимоги до Lending Page. Цей бриф дозволяє розпізнати головні завдання бізнесу, сформувати конкретну пропозицію комерційного характеру.

Після цього сторони розпочинають підписання договору про співробітництво Клієнт зобов'язаний ознайомитися з пунктами та поставити свій підпис. Якщо виявлено неточності або щось незрозуміло, консультанти допоможуть у всьому розібратися.

У договорі також зазначають вартість послуг. Вона не може бути змінена до завершення роботи спеціалістів. Хоча в окремому пункті можуть бути виписані винятки з цього правила.

Потім лендинг (посадкова сторінка) починає свою історію. Фахівці компанії вивчають цільову аудиторію:

 • переваги;
 • поведінка;
 • особливості.

Такий підхід дозволяє грамотно скласти концепцію односторінника.

Безпосередня розробка Лендінга передбачає:

 1. Створення веб-дизайну. У штаті нашої організації працюють чудові дизайнери. Вони здатні зробити сторінку оригінальною, лаконічною і незабутньою. У цьому їм допомагають знання психології про особливості конкретної цільової аудиторії.
 2. Верстка. На даному етапі на сайті розміщуються різні елементи, які роблять його оригінальним та зрозумілим. Не варто також забувати про програмування функціоналу. Для вирішення цього завдання залучається висококваліфікований програміст.
 3. Тестування кросбраузерності. Це необхідний етап для того, щоб зрозуміти, чи сайт не буде обмежений у своїй роботі. Фахівці ретельно перевіряють, наскільки добре посадкова сторінка чи лендинг пейдж функціонує на різних гаджетах, браузерах. Перевірка роботи сторінки на мобільному здійснюється серед перших.
 4. Наповнення контентом. Щоб воно було дійсно якісним, даним завданням займаються досвідчені сео-копірайтери конкретної сфери. Головне завдання в такому випадку – спонукання потенційного клієнта до певних дій.
 5. Прив'язка до домену. Цей крок вважається завершальним. Фахівці Marketing Mix підбирають для вас оптимальний хостинг. Вони не забувають проконсультуватися з клієнтом.

Щойно створення посадкових сторінок завершено, працівники здають проект замовнику. Вчіть, що це далеко не фінал співпраці. Консультанти проведуть навчання вашого персоналу або вас як власника веб-сторінки, щоб ви чи персонал змогли самостійно нею керувати.

Скільки коштує створити посадкову сторінку

Вартість посадкової сторінки від Marketing Mix залежить від кількох моментів:

 • типу сторінки;
 • рівня складності поставленого завдання;
 • термін виконання замовлення.

Наші фахівці готові виконати роботу будь-якого рівня складності у розумні часи. Зверніться до менеджера компанії, щоб дізнатися деталі. Контакти наведено на сайті. Вибирайте команду першокласних спеціалістів. Зробіть неможливе з компанією Marketing Mix.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Кейси з розробки

Global Creative Masters
Global Creative Masters
Онлайн університет б'юті-індустрії
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
БО МБФ “ТРЕБА ЖИТИ”
Благодійний фонд "Тільки вперед"
Благодійний фонд "Тільки вперед"
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
БО МБФ «Реабілітаційний центр «Шпіталь Майдану»
Благодійний фонд «Віднова України»
Благодійний фонд «Віднова України»
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
БО "БФ "ТРЕВЕЛЛІЗІ"
Charity Found Earthlydietitian
Charity Found Earthlydietitian
Легал Солюшнз
Легал Солюшнз
Благодійний фонд Пареа
Благодійний фонд Пареа
Агентство нерухомості Premium Estate
Агентство нерухомості Premium Estate
Рекрутингова агенція Globalstaff
Рекрутингова агенція Globalstaff
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Кей Солюшнз - Бухгалтерська компанія
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Автоюрист - Ефективна допомога автоюриста з ДТП
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Приватний нотаріус Кароліна Меженська
Dental clinic
Dental clinic
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Приватний нотаріус Ганна Грибова
Закон Львів
Закон Львів
CrystalTax
CrystalTax
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс - Ilove Dnipro
Кейс Банкрут Правовий центр
Кейс Банкрут Правовий центр
Likvidus
Likvidus
Експрес юрист
Експрес юрист
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс "Купити ТОВ"
Кейс Назад.ін.юа
Кейс Назад.ін.юа
Проект Тренінговий центр Досконалість
Проект Тренінговий центр Досконалість
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"
Міжнародний благодійний фонд "Український Альянс"

Команда

Відділ дизайнуСтворення
Наші дизайнери створюють зручний, легкий і водночас креативний дизайн.
Відділ front-endСтворення
Наші верстальщики допоможуть дизайну Вашого сайту набути динамічності та плавності.
Відділ програмуванняСтворення
Наші програмісти створюють функціональні, надійні та безпечні сайти.
Відділ SEOПросування
Наші SEO-фахівці знають як правильно оптимізувати та підняти Ваші сайти у ТОПи.
Відділ маркетингуЗалучення
Наші маркетологи розроблять індивідуальну стратегію електронного маркетингу.
Команда

Зв'язатися з нами

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами на протязі 2-х годин.
І відповімо на всі Ваші запитання.

* Поля, обов'язкові для заповнення